Drewniana altana ogrodowa Pruski Mur od Drewogrod

Drewniana altana ogrodowa Pruski Mur od Drewogrod

Przedstawiamy bardzo ciekawą propozycję altany ogrodowej. Altana ogrodowa Pruski Mur, przygotowana przez producenta altan oraz mebli ogrodowych firmę Drewogród z Częstochowy.

Altana Pruski Mur to ekskluzywna duża altana ogrodowa ciesząca się niesłychaną popularnością wśród Klientów. Altana drewniana o wymiarach 400 x 350 cm, wykonana jest z drewna dębowego oraz sosnowego. Altana impregnowana jest ciśnieniowo oraz pomalowana 3-krotnie najwyższej jakości lakierobejcą.

Całość zbudowana jest na słupach kwadratowych  12 x 12 cm. Dzięki czemu zapewniona została trwałość oraz solidność konstrukcji.

Dach altany pokryty jest blachodachówką, która imituje gont drewniany (gwarancja producenta na blachodachówkę 50 lat). Od wewnętrznej strony dachu znajduje się trzcina, która nadaje bardzo przytulny wygląd oraz w upalne dni zapobiega nagrzewaniu się jej wnętrza.

Drewniana altana ogrodowa od Drewogród Częstochowa
Drewniana altana ogrodowa od Drewogród Częstochowa

Altana wyposażona jest w następujące elementy i akcesoria:

  • cztery donice wyłożone łupkiem kamiennym z plastikowymi wkładami
  • dwie ściany wykończone wikliną, zabudowane na stałe

Całość konstrukcji wykonana jest bardzo profesjonalnie z wielką dbałością o szczegóły. Altana Pruski Mur objęta jest 3-letnią gwarancją, z możliwością przedłużenia do 5 lat.

Producent dostarcza altany na terenie całego kraju. W ceni zakupu altany wliczony jest również montaż u Klienta.

Wyposażenie dodatkowe – meble do altany

Dla wszystkich zainteresowanych dodatkowym wyposażeniem altany producent oferuje zestawy mebli.

  • dwie ławki z oparciami wykonane z drewna dębowego, zamontowane na stałe w ścianach wykończonych wikliną
  • stół dębowy o wymiarach 120 x 220 cm
  • dwie dębowe, wolnostojące ławki – 2-osobowa i 4-osobowa

Wybrane zdjęcia altany ogrodowej Pruski Mur

Firma „Drewogród” została założona w 1997 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją drewnianej architektury ogrodowej. Na początku działalności były to drobne elementy drewniane do ogrodów. Z biegiem czasu oferta została poszerzona o kolejne produkty takie jak: drewniane altany ogrodowe, pergole ogrodowe, meble ogrodowe, drewutnie, domki narzędziowe.

Każdy produkt projektowany jest przez nas od podstaw, a następnie wdrażany do produkcji. Cenimy sobie wysoką jakość i trwałość, dlatego nasze produkty dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Wiele elementów wykonywanych jest ręcznie, co dodatkowo wpływa na ich niepowtarzalność. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewna impregnowanego ciśnieniowo oraz najlepszych drewnochronów i lakierobejc.

Dane kontaktowe:

Drewogród – Producent altan oraz drewnianego wyposażenia ogrodów

Jaskrów k/Częstochowy
ul. Willowa 7
42-244 Mstów
tel. kom: +48 508 627 708
tel.: 34 328 47 76

Strona internetowa: https://drewogrod.pl/

Polecamy również: