Szorowarki automatyczne Karcher

Szorowarki automatyczne Karcher

Karcher Professional dysponuje szeroką atrakcyjną ofertą urządzeń do czyszczenia podłóg. Szorowarki Kärcher to urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg twardych i elastycznych. Sprawdzają się idealnie w sklepach wielkopowierzchniowych i galeriach handlowych, na dworcach i lotniskach, w magazynach, halach przemysłowych, hotelach, szkołach, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowych oraz muzeach i kościołach.

Perfekcyjnie czyste błyszczące podłogi – to efekt pracy szorowarek automatycznych Kärcher. Szeroka oferta umożliwia dobranie modelu szorowarki do wielkości czyszczonej powierzchni i rodzaju prac.

 

W ofercie szorowarek Karcher wyróżnić możemy:

  • Szorowarki prowadzone ręcznie
  • Szorowarki step-on (rydwan)
  • Szorowarki z fotelem dla operatora

 

Szorowarki prowadzone ręcznie

Wśród szorowarek prowadzonych ręcznie dostępne są modele z głowicami dyskowymi, np: Szorowarka BD50/60 C EP CLASSIC – Najnowsza szorowarka kompaktowa charakteryzuje się prostą obsługą i atrakcyjnym stosunkiem cena / jakość.

lub szorowarki z głowicami rolkowymi, np: Szorowarka BR 45/22 C Bp – Lekka, kompaktowa i łatwa w manewrowaniu szorowarka walcowa. Napędzana bateryjnie z Kierownicą która znacznie ułatwia precyzyjne manewrowanie maszyną.

 

Dostępne są również modele kompaktowe takie jak Szorowarka BR 30/4 C – Kompaktowa szorowarka z odsysaniem wyposażona w szczotkę walcową. Zasilana sieciowo. Charakteryzuje się prostą obsługą i niską głowicą szczotkową.

Szorowarki Step-on ( rydwan )

Szorowarki Step-on ( rydwan ) to samojezdne urządzenia o konstrukcji umożliwiającej sprawne manewrowanie w ciasnych pomieszczeniach. Dzięki temu mogą być wykorzystywane zarówno na dużych jak i małych powierzchniach.

Przykładowe modele z tej grupy szorowarek to: Szorowarka Karcher BR 55/40 RS Bp Pack lub Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp. Są to szorowarki typu step-on w klasie 40 litrów o szerokości szorowania 55 centymetrów. Do wykorzystania na małych i średnich powierzchniach. Konstrukcja umożliwia sprawne manewrowanie.

Szorowarka Karcher BD 50/40 RS Bp
Szorowarka Karcher BR 55/40 RS Bp Pack
Szorowarka Karcher BR 55/40 RS Bp Pack

Szorowarki z fotelem dla operatora

To najbardziej rozbudowane i zaawansowane urządzenia z grupy szorowarek automatycznych. Szorowarki z fotelem dla operatora charakteryzują się bardzo dobrą wydajnością, są więc niezwykle pomocne w szybkim czyszczeniu średnich i dużych powierzchni. Urządzenia te stanowią alternatywę dla dużych urządzeń prowadzonych ręcznie.

Wśród tej grupy szorowarek wymienić możemy kilka modeli. Szorowarka Karcher B 90 R Adv Dose Bp, Szorowarka Karcher B 90 R Classic Bp, Szorowarka Karcher B 90 R Adv Bp. Są to Kompaktowe, samojezdne szorowarki z fotelem dla operatora i wymiennymi głowicami. Doskonale sprawdzają się w sklepach wielkopowierzchniowych, obiektach sportowych, hotelach oraz na dworcach i lotniskach.

Pełną ofertę szorowarek automatycznych Karcher wraz z kompleksowym doradztwem oraz pełną obsługą w zakresie finansowania oraz serwisu znajdziesz w ofercie firmy Centrum Autoryzowany Dealer i Serwis Kärcher, Stihl, Viking, Honda we Wrocławiu. Dostępna jest również w sklepie internetowym firmy w zakładce Szorowarki automatyczne Karcher Professional

Polecamy również: