Blokady parkingowe, lustra drogowe

Blokady parkingowe, lustra drogowe

Osoby prowadzące swój własny biznes często gubią się gąszczu przydatnych rzeczy, niezbędnych do funkcjonowania ich firmy. Ciekawym przykładem są urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego takie jak lustra drogowe czy blokady parkingowe.

Często otwieramy market osiedlowy położony w dość uczęszczanym miejscu, gdzie każde miejsce parkingowe jest na wagę złota. Zachodzi konieczność zabezpieczenia naszego parkingu przed niechcianymi gośćmi którzy nie są klientami sklepu, a pozostawiony przez nich pojazd skutecznie ogranicza ilość miejsc parkingowych.

Przydadzą się wówczas blokady parkingowe, których szeroki wybór znajdziemy w sklepie internetowym http://www.e-znaki.pl. Sklep prowadzi sprzedaż blokad parkingowych wyłącznie polskich producentów.

Blokada parkingowa Motyl

Blokada parkingowa służy głównie do blokowania miejsca parkingowego oraz do ograniczenia ruchu samochodów. Jest skutecznym zabezpieczeniem pojazdu przed kradzieżą. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko dla firm i zakładów pracy ale również dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych i wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zablokowania miejsc parkingowych przed nieuprawnionym ich zajęciem.

Blokada parkingowa Słoń

Sklep internetowy e-znaki.pl prowadzi również sprzedaż luster drogowych, które przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa nie tylko w ruchu drogowym ale na zakładowych parkingach i wąskich drogach wewnętrznych. Oferowane lustra drogowe wykonane są z akrylu, materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe. Odznaczają się wysoką jakością wykonania. Sprzedawane w sklepie internetowym e-znaki.pl lustra drogowe posiadają aktualną aprobatę techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie.

Lustro drogowe U-18a

Jako jeden z niewielu w Polsce, sklep internetowy http://www.e-znaki.pl posiada w swojej ofercie wysokiej jakości lustra drogowe ze stali nierdzewnej. 

Wytrzymują najbardziej ekstremalne warunki pogodowe, są idealnym rozwiązaniem do miejsc o podwyższonym ryzyku, głównie aktów wandalizmu i kradzieży.

Lustro drogowe U-18b

Lustra nierdzewne sprawdzają się w  miejscach występowania chemicznie agresywnych warunków przemysłowych. Sklep e-znaki.pl posiada w swojej ofercie lustra sklepowe, lustra magazynowe oraz lustra przemysłowe w przystępnych cenach.

Polecamy również: