Bagażniki rowerowe do wynajęcia

Bagażniki rowerowe do wynajęcia

Długi weekend, wakacje, sezon urlopowy. Jak co roku nadszedł czas letnich wyjazdów, a razem z nim wraca temat transportu naszego ekwipunku, sprzętu no i oczywiście rowerów.

Kilku bądź kilkunastogodzinna podróż samochodem z rodziną i nieprawidłowo zamontowanymi rowerami w najlepszym wypadku może przyprawić nas o ból głowy lub inne przykre i niebezpieczne incydenty choćby takie jak zgubienie rowerów podczas jazdy.

Dobry i bezpieczny bagażnik rowerowy to niemały wydatek, a częstotliwość jego użytkowania stawia pod znakiem zapytania ekonomiczne aspekty takiej inwestycji.

Dodatkowym problemem może być konieczność przechowywania takiego sprzętu który nie należy do najlżejszych oraz najmniejszych.

Z tego też powodu warto zastanowić się nad ofertą wypożyczenia bagażnika rowerowego na czas naszego urlopowego wyjazdu.

Warto zapoznać się z ofertą serwisu bagazniki-rowerowe.com, który oferuje wynajem profesjonalnych platform do przewożenia rowerów montowanych na hak samochodu.

W ofercie serwisu znajdziemy Bagażnik rowerowy na hak Inter Pack Duo oraz Bagażnik rowerowy na hak Inter Pack Quattro, pozwalające na transport od 2 do 4 rowerów zamontowanych na haku naszego pojazdu.

Serwis bagazniki-rowerowe.com oferuje weekendowy wynajem bagażników na hak w cenie już od 60 zł.Polecamy również: