Poznaj papiery do scrapbookingu Magiczna Kartka

Poznaj papiery do scrapbookingu Magiczna Kartka

Przedstawiamy papiery do scrapbookingu polskiego producenta Magiczna Kartka.Wydrukowane w technologii druku cyfrowego na papierze offsetowym (bezdrzewnym, bezkwasowym). Kolory są bardziej intensywne niż przy druku offsetowym, przy bardziej nasyconych  barwach wydruk ma połysk. 

Delikatne, pastelowy wzory są idealnym papierem bazowym, nadają się do tworzenia zaproszeń i albumów. jasne kolory sprawdzą się w każdej tematyce – do tworzenia prac ślubnych, dziecięcych czy komunijnych. 

Magiczna Kartka Pożegnanie Lata

Jednostronny papier do scrapbookingu, bezdrzewny (lignin-free) i bezkwasowy (acid-free). Wydruk cyfrowy. 
Wymiary: 30×30 cm, gramatura: 250 g

Magiczna Kartka – Kwitnące Poranki 01

Jednostronny papier do scrapbookingu o wymiarach 30 cm x 30 cm i gramaturze 250 g.  Znakomicie nadaje się do tworzenia scrapów, albumów oraz kartek okolicznościowych i zaproszeń.   Papier jest bezdrzewny (lignin-free) i bezkwasowy (acid-free).

Magiczna Kartka – Coś śnieżnego

Coś Śnieżnego to niesamowicie kolorowa i nastrojowa kolekcja świątecznych papierów – bordo, granat, kremowy idealnie komponują się ze sobą. Urocze ptaszki, jelonki i poinsecje tworzą ciepły, tradycyjny świąteczny klimat. Papiery te idealnie nadają się do tworzenia świątecznych kartek i dekoracji, będą świetną oprawą dla najpiękniejszych wspomnień 🙂

Jednostronny papier do scrapbookingu o wymiarach 30 cm x 30 cm i gramaturze 250 g.  Znakomicie nadaje się do tworzenia scrapów, albumów oraz kartek okolicznościowych i zaproszeń.   Papier jest bezdrzewny (lignin-free) i bezkwasowy (acid-free).  Kolekcja jest wydrukowana w technologii druku cyfrowego, może się błyszczeć, zwłaszcza przy ciemniejszych, bardziej nasyconych wzorach.

Dwustronny papier do scrapbookingu o wymiarach 30 cm x 30 cm i gramaturze 250 g. Wydruk cyfrowy, może się błyszczeć przy intensywnych kolorach. Papier jest bezdrzewny (lignin-free) i bezkwasowy (acid-free). Znakomicie nadaje się do tworzenia scrapów, albumów oraz kartek okolicznościowych i zaproszeń. Piękne, nasycone kolory i jesienne kolory ożywią każdą pracę 🙂   Producentem papieru do scrapbookingu jest Magiczna Kartka.

Sklep internetowy SkarbnicaPomyslow.pl to doskonałe miejsce ze wspaniałą i bogatą ofertą przeróżnych papierów do scrapbookingu. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje rozbudowana kolekcja papierów AltairArt.

Zapraszamy www.skarbnicapomyslow.pl

Polecamy również: