Poznaj nowoczesną altanę ogrodową

Poznaj nowoczesną altanę ogrodową

Altana ogrodowa to miejsce, które na zawsze może zmienić Twój ogród i sposób spędzania w nim wolnego czasu. Zapraszamy do prezentacji Drewnianej nowoczesnej altany ogrodowej od producenta altan firmy Drewogród z Częstochowy.

Drewniane altany ogrodowe to wiodące produkty firmy Drewogród. W naszej ofercie znajdą Państwo pełny przekrój altan ogrodowych, które w niepowtarzalny sposób wzbogacą krajobraz Twojego ogrodu. Dla mniejszych przestrzeni firma Drewogród proponuje altany narożne, następnie większe klasyczne altany drewniane, aż po duże nowoczesne altany ogrodowe. Wszystkie altany produkowane przez Drewogród charakteryzują się niepowtarzalnym designem i elegancją.

Altany wykonane są z wysokiej klasy materiałów, z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki temu służą Klientom przez wiele lat.
Aby Twój ogród był elegancki i spójny firma Drewogród dostarcza również inne elementy drewnianego wyposażenia ogrodu, utrzymane w stylu altan ogrodowych.

Altana Nowoczesna – drewniana

Ekskluzywna ogrodowa Altana Nowoczesna wyróżnia się niepowtarzalnym designem i elegancją oraz dużą przestrzenią. Altanę o wymiarach 925 x 465 cm tworzą dwie strefy, wypoczynkowa i rekreacyjna. Altana ogrodowa wykonana jest z drewna sosnowego, impregnowanego ciśnieniowo, pomalowana jest 3-krotnie najwyższej jakości lakierobejcą. Całość zbudowana jest na 24 kwadratowych słupach 14 x 14 cm, osadzonych w drewnianych donicach z plastikowymi wkładami.

Część wypoczynkowa zabudowana jest dwiema ścianami – drewnianymi ażurowymi panelami. Dach altany pokryty jest blachodachówką imitującą gont drewniany (gwarancja producenta na blachodachówkę 50 lat). Sufit wykończony jest trzciną, co nadaje wnętrzu przytulny wygląd i zapobiega nagrzewaniu się podczas upalnych dni. W części wypoczynkowej można zastosować rozwiązania drewnianych mebli ogrodowych, mebli tapicerowanych czy ratanowych.

Galeria zdjęć Altany nowoczesnej

Część rekreacyjna to otwarta przestrzeń do indywidualnego zagospodarowania np. zawieszona huśtawka, hamak, stół bilardowy czy grill. Dach w strefie rekreacyjnej pokryty jest poliwęglanem, natomiast sufit zabudowany jest kratownicami, po których mogą piąć się rośliny typu bluszcz.

Całość wykonana jest profesjonalnie z wielką dbałością o szczegóły. Altana drewniana Nowoczesna objęta jest 3-letnią gwarancją, z możliwością przedłużenia do 5 lat.

Cena transportu altany ustalana jest indywidualnie. Firma Drewogród oferuje montaż swoich produktów na terenie kraju w cenie altany.

Drewniane altany ogrodowe objęte są 3-letnią gwarancją producenta, z możliwością jej przedłużenia. Oferujemy montaż i transport na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną na stronie www.drewogrod.pl

Firma Drewogród – producent altan ogrodowych, pergoli drewnianych oraz mebli

Firma „Drewogród” została założona w 1997 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją drewnianej architektury ogrodowej. Na początku działalności były to drobne elementy drewniane do ogrodów. Z biegiem czasu oferta została poszerzona o kolejne produkty takie jak: drewniane altany ogrodowe, pergole ogrodowe, meble ogrodowe, drewutnie, domki narzędziowe.

Każdy produkt projektowany jest przez nas od podstaw, a następnie wdrażany do produkcji. Cenimy sobie wysoką jakość i trwałość, dlatego nasze produkty dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Wiele elementów wykonywanych jest ręcznie, co dodatkowo wpływa na ich niepowtarzalność. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewna impregnowanego ciśnieniowo oraz najlepszych drewnochronów i lakierobejc.

Wieloletnie doświadczenie i bazowanie na opiniach naszych Klientów pozwalają nam tworzyć drewnianą architekturę ogrodową o wysokiej funkcjonalności i wygodzie w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w otoczeniu naszych altan i mebli ogrodowych będzie prawdziwym odprężeniem i odpoczynkiem.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów wprowadzamy nowe produkty, głównie altany ogrodowe o nowoczesnym kształcie i designie, które idealnie komponują się z nowoczesnym budownictwem.

Dlaczego my?

  • Bogate doświadczenie – od ponad 20 lat z pasją tworzymy w drewnie
  • Solidność – dajemy 5 lat gwarancji na nasze altany
  • Najwyższa jakość – używamy najlepszych materiałów do produkcji
  • Terminowość – realizacja zamówienia wg ustalonego terminu
  • Zadowolenie Klienta – 100 % zadowolonych klientów

Polecamy również: