Wycieczka na Kubę z Flamingo Kuba Travel

Wycieczka na Kubę z Flamingo Kuba Travel

Jedne z najpiękniejszych plaż na świecie. Tropikalna pogoda, kubańskie rytmy salsy oraz przejażdżka cadillakiem. To wszystko czeka na ciebie właśnie na Kubie.

Zwiedzając Kubę znajdziecie piękno przyrody w Vinales, wspaniałe zapachy i smaki takie jak Rum, Cygara, Mojito, zabytki, architekturę, kolorowe cabriolety, cudowne plaże i wszystko to rozbujane w rytmie salsy czy rumby…..O tak, każdy może się rozmarzyć kiedy tylko na myśl przychodzi podróż na Kubę. Jednak dla rodowitych Kubańczyków nie jest ona tak łaskawa tak jak dla turystów. Bieda, brak dostępności wielu produktów, ograniczenia na kartki, trudności życia codziennego – to ta druga strona Kuby. Tym bardziej warto zobaczyć i poczuć Kubę z nami, z bliska, „od kuchni”, razem z Kubańczykami, a nie przez hotelowe okna i plaże

W ofercie Flamingo Kuba Travel znajdziemy m.in. poniższe opcje:

Wśród przeróżnych opcji możesz wybierać to co interesuje cię najbardziej. Możesz odwiedzić piękne plaże, podziwiać piękno Vinales, zwiedzić Havanę, przejechać się zabytkowym cadillakiem, ale także poznać życie nocne Havany. Zawitać do słynnego Buena Vista Social Club czy też Kabaret Tropicana.

Kuba Flamingo Travel to efekt przyjaźni polsko – kubańskich rodzin, wspólnych pasji, podobnego postrzegania świata i obopólnej otwartości.

Pomimo dzielących nas ogromu kilometrów, różnic kulturowych, barier językowych, ograniczeń zaawansowania technologicznego postanowiliśmy razem pokazywać podróżnikom Kubę. Zarówna tą piękną, kolorową, smaczną, pachnącą cygarami i rumem, rozbujaną w rytmie salsy z cudownie szumiącym błękitem morza jak i tą biedniejszą, smutniejszą, bardziej szarą ale nadal życzliwą.

Poleć z nami na Kubę. Poznaj jej prawdziwe oblicze, posmakuj noclegów w domach Kubańczyków ( casa particulares )!

Polecamy również: