Katalog franczyz – franczyzowo.pl

Katalog franczyz – franczyzowo.pl

Franczyzowo.pl to katalog katalog franczyz w Polsce i zagranicą oraz pierwsza w Polsce porównywarka i wyszukiwarka systemów franczyzowych.

To nowy i interkatywny katalog franczyz. Posiada intuicyjny panel, za pomocą którego sam możesz wybrać kwotę którą chciałbyś przeznaczyć na Twoją inwestycję – a system sam wyszuka odpowiednie franczyzy.

Dodatkowo katalog został wyposażony w liczne kryteria ułatwiające precyzyjne i szybkie wyszukiwanie wg. miejscowości, właściwości franczyz i wielu innych.

Franczyzowo.pl to także katalog franczyz firm zagranicznych. Jako jedyna w Polsce baza danych pokazujemy oferty franczyzodawców, którzy poszukują partnerów na terenie naszego kraju. Często tzw. MasterFranczyzobiorców, co daje wiele możliwości zysku oraz rozwoju.

Na franczyzowo.pl znależć można także bieżące informacje z rynku franczyz w Polsce oraz wiele wartościowych materiałów w tym wywiady z ludżmi działającymi w biznesie franczyzowym.

Franczyzowo.pl to także platforma reklamy dla franczyzobiorców. Estetyczne wizytówki powodują, że oferowane systemy stają się czytelne i atrakcyjne dla potencjalnych partnerów.

Prowadzimy także prężny kanał społecznościowy, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach z rynku franczyzowego w Polsce.

Zapraszamy

Polecamy również: