Altany ogrodowe od Drewogród

Altany ogrodowe od Drewogród

Altana ogrodowa to idealne miejsce do wypoczynku na naszym ogrodzie. Schronimy się w niej przed deszczem ale i palącym słońcem. Idealnie nadaje się na popołudniowe biesiady przy stole a także weekendowy relaks. Dobrze wykonana altana ogrodowa posłuży nam wiele lat stanowiąc dodatkowo wspaniałą ozdobę naszego ogrodu.

Firma „Drewogród” została założona w 1997 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją drewnianej architektury ogrodowej. Na początku działalności były to drobne elementy drewniane do ogrodów. Z biegiem czasu oferta została poszerzona o kolejne produkty takie jak: drewniana altany ogrodowe, pergole ogrodowe, meble ogrodowe, drewutnie, domki narzędziowe.

Każdy produkt projektowany jest przez nas od podstaw, a następnie wdrażany do produkcji. Cenimy sobie wysoką jakość i trwałość, dlatego nasze produkty dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Wiele elementów wykonywanych jest ręcznie, co dodatkowo wpływa na ich niepowtarzalność. Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości drewna impregnowanego ciśnieniowo oraz najlepszych drewnochronów i lakierobejc.

Wieloletnie doświadczenie i bazowanie na opiniach naszych Klientów pozwalają nam tworzyć drewnianą architekturę ogrodową o wysokiej funkcjonalności i wygodzie w użytkowaniu. Jesteśmy przekonani, że czas spędzony w otoczeniu naszych altan i mebli ogrodowych będzie prawdziwym odprężeniem i odpoczynkiem.

Dziś prezentujemy altanę w stylu nowoczesnym.

Altana ogrodowa firmy Drewogród

Ekskluzywna Altana Nowoczesna wyróżnia się niepowtarzalnym designem i elegancją oraz dużą przestrzenią. Altanę o wymiarach 925 x 465 cm tworzą dwie strefy, wypoczynkowa i rekreacyjna. Altana ogrodowa wykonana jest z drewna sosnowego, impregnowanego ciśnieniowo, pomalowana jest 3-krotnie najwyższej jakości lakierobejcą. Całość zbudowana jest na 24 kwadratowych słupach 14 x 14 cm, osadzonych w drewnianych donicach z plastikowymi wkładami.

Część wypoczynkowa zabudowana jest dwiema ścianami – drewnianymi ażurowymi panelami. Dach altany pokryty jest blachodachówką imitującą gont drewniany (gwarancja producenta na blachodachówkę 50 lat). Sufit wykończony jest trzciną, co nadaje wnętrzu przytulny wygląd i zapobiega nagrzewaniu się podczas upalnych dni. W części wypoczynkowej można zastosować rozwiązania drewnianych mebli ogrodowych, mebli tapicerowanych czy ratanowych.

Część rekreacyjna to otwarta przestrzeń do indywidualnego zagospodarowania np. zawieszona huśtawka, hamak, stół bilardowy czy grill. Dach w strefie rekreacyjnej pokryty jest poliwęglanem, natomiast sufit zabudowany jest kratownicami, po których mogą pnąć się rośliny typu bluszcz.

Firma Drewogród zlokalizowana jest w Jaskrów koło Częstochowy.

Kontakt kom: +48 508 627 708, tel.: 34 328 47 76

Adres strony internetowej: www.drewogrod.pl

Polecamy również: