Dekoracje balonowe od Pana Balona

Dekoracje balonowe od Pana Balona

Nie wiesz jak uatrakcyjnić swój event. Szukasz ciekawych dekoracji i niespodzianek dla Twoich uczestników? Dekoracje z balonów stanowią idealny element aranżacji wnętrza podczas eventów, imprez itp. Przykuwają uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Balonowe dekoracje dodają słońca i radości nawet najbardziej surowym wnętrzom. Stanowią delikatną ozdobę lub główny element wystroju podczas imprez.

Pan Balon to Twój idealny partner w dekoracjach balonowych.

Opierając się o wieloletnie doświadczenie, tworzymy niepowtarzalne wzory i konstrukcje z balonów, które z całą pewnością wywołają uśmiech na twarzach Państwa oraz gości i klientów.

Dekoracja sufitu z balonów wypełnionych helem nadaje całemu pomieszczeniu magicznego charakteru. Idealnie pasuje do sytuacji takich jak aranżacja sal weselnych czy eventów firmowych.

Girlandy z balonów, które znajdą Państwo w przykładowych realizacjach poniżej, stanowią świetne zwieńczenie konstrukcji.

Bukiet z balonów wypełnionych helem możemy wręczyć jako drobny dodatek do prezentu lub wykorzystać je na weselu jako ciekawszą i tańszą alternatywę dla kwiatów.

Brama balonowa efektownie podkreśla wagę wydarzenia. Elegancka brama witająca Młodą Parę na weselu to popularny pomysł wykorzystania balonów dekoracyjnych.

Wykonujemy dekoracje z balonów dla Firm jak i dla osób prywatnych. Świadczymy pełen zakres usług — od okolicznościowych ozdób na imprezach urodzinowych, aranżacji sal weselnych, aż po oryginalny wystrój podczas imprez firmowych.

Ponadto specjalizujemy się w wypuszczaniu jednocześnie nawet do 1000 balonów z siatki pudełka, które podkreślają wyjątkową atmosferę uroczystości jak np. ślub, wesele czy urodziny. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie balonowych dekoracji.

Interesuje Cię aranżacja sali z balonów — zapraszamy do kontaktu. Granice naszych możliwości wyznacza jedynie wyobraźnia naszych klientów.


Słów kilka o nas

Pan Balon sp. z o.o. to zupełnie nowa na rynku polskim jakość oprawy imprez z udziałem balonów. Nasz doświadczony zespół dekoratorski gwarantuje kompleksową obsługę wydarzeń. W naszym portfolio znajdują się bramy i girlandy z balonów, balony, balony z helem skomplikowane konstrukcje i niebanalne nadruki na balonach, bukiety oraz profesjonalne dekoracje imprez masowych – wraz ze zorganizowaniem hostess i hostów.

Do każdego zlecenia podchodzimy kompleksowo – staramy się jak najlepiej poznać potrzeby naszych klientów. Wiemy, że balony, serpentyny oraz konfetti pomagają naszym klientom zapewnić wyjątkową atmosferę w najważniejszych chwilach.

Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów biznesowych, publicznych jak i indywidualnych.

W naszej ofercie, znajdą Państwo usługi przystrojenia sali, zorganizowania oprawy balonowej pod tematyczne wydarzenia, wykonywanie na zlecenie balonów ze specjalnymi nadrukami, organizację pokazów konfetti i serpentyn oraz wypuszczanie jednocześnie setek balonów z siatki.

Prowadzimy również sprzedaż naszych ozdób oraz wykonujemy dekoracje na zamówienia z polskich i belgijskich balonów, m.in. marki Belbal, zwracając uwagę na to, by nasze produkty cechowała intensywność i wyważone nasycenie kolorów.

Naszą codzienną pracę cechuje rzetelność i pomysłowość – granice naszych możliwości pod względem oprawy balonowej podczas wydarzeń, są wyznaczane jedynie przez wyobraźnię i życzenia naszych klientów. Działamy w największych polskich miastach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Katowice oraz na terenie całej Polski.

Jeśli chcesz zwrócić uwagę na swoją nową działalność, konkretny moment w ważnej uroczystości lub wypromować swoje przedsiębiorstwo, polecamy z pomocą fantazyjnych konstrukcji balonowych wyróżnić się spośród innych. Z doświadczenia wiemy, że balony przyciągają nie tylko najmłodsze dzieci, ale również dorosłych, ponieważ kolorowe dekoracje wywołują uśmiech na każdej twarzy.

Witamy w naszej Pracowni Balonowej 

Pan Balon Sp. z o.o.

ul. Kwiatkowskiego 4

52-407 Wrocław

tel. +48 732 759 924

Polecamy również: