Rękawiczki rowerowe na jesienne chłody

Rękawiczki rowerowe na jesienne chłody

Upalne dni w tym sezonie mamy już za sobą. Jesień zbliża się nieubłaganie a wraz z nią chłodne poranki i wieczory.

Aby nasze przejażdżki rowerowe lub treningi były udane warto pomyśleć o dobrych rękawiczkach rowerowych.

Na rynku mamy olbrzymi wybór przeróżnych producentów, modeli, wzorów oraz zastosowań rękawiczek, dlatego też bez problemu każdy rider znajdzie coś dla siebie.

Na pierwsze chłody często wystarczą nam zwykłe techniczne rękawiczki z długimi palcami taki jak np:

Rękawiczki Dainese Tactic. Sportowe rękawiczki włoskiej marki Dainese bardzo popularnej w motosporcie oraz w kolarstwie górskim (DH, Enduro). Lekkie, wygodne z panelem ochronnym na kostkach, z bardzo odpornego i wytrzymałego materiału. Świetne dopasowane do dłoni zapewnia wysoki komfort, a silikonowe nadruki od wewnątrz pewny chwyt nawet w mokrych warunkach.

Materiał wykonania:

Wierzch: 95% nylon 5% elastan;
Spód: 60% nylonu; 35% poliuretan; 5% Kauczuk chloroprenowy

Rękawiczki te możesz kupić w internetowym sklepie rowerowym Thirty Three Bicycle Studio

Kiedy na zewnątrz zrobi się już naprawdę chłodno, a Twoje prędkości spowodują że dłonie zaczynają kostnieć z zimna z pewnością będzie to oznaczało że przyszedł czas na coś cieplejszego.

Idealnym rozwiązaniem mogą okazać się rękawice rowerowe Pearl Izumi Pro Softshell Lite. Są to ciepłe rękawice z 3-warstwowego P.R.O. Softshell z wodoodporną obróbką DRW oraz z izolacją 50g Primaloft zapewniają najlepszą ochronę przed zimnem.

Spód rękawicy z syntetycznej skóry Clarino z silikonowymi nadrukami zapewnia pełną kontrolę nad kierownicą. Wykończenia palca wskazującego oraz kciuka skórą syntetyczną pozwala na korzystanie z urządzeń z dotykowym ekranem bez zdejmowania rękawiczek. Dodatkowo kciuk pokryty miękkim materiałem pozwala wycierać okulary z deszczu lub potu. Rękawice Pearl Izumi posiadają wysoki stan zapewniający dogrzewanie nadgarstków. Elementy odblaskowe zapewniają widoczność.

Materiał: wykonania

Wierzch: 100% Poliester;
Spód: 60% Poliamid, 40% Poliuretan;
Podszewka i izolacja: 100% Poliester.

Ten model znajdziesz również w internetowym sklepie rowerowym Thirty Three Bicycle Studio pod adresem https://thirtythree.pl/pl/p/Rekawice-rowerowe-Pearl-Izumi-Pro-Softshell-Lite-czarne/1990

Możesz też zobaczyć wszystkie dostępne rękawiczki rowerowe oferowane przez Thirty Three Wrocław.

Rękawiczki rowerowe w sklepie ThirtyThree.pl

Polecamy również: