Poznaj 15 powodów, które sprawiają, że przestrzeń biurowa nabiera znaczenia

Poznaj 15 powodów, które sprawiają, że przestrzeń biurowa nabiera znaczenia

Po pracy z domu i współpracy na odległość, znaczenie miejsca pracy i wszystkiego, co ono oferuje, stało się jasne: biuro to coś więcej niż tylko miejsce do pracy. Miejsce pracy napędza innowacje i rozwój oraz sprzyja kulturze i poczuciu wspólnoty, zapewniając jednocześnie narzędzia i zasoby, których ludzie potrzebują, aby być naprawdę produktywnym. Posiadanie fizycznego miejsca, które łączy ludzi w organizacji, przynosi niezliczone korzyści. Oto tylko 15 powodów, dla których miejsce pracy ma znaczenie, pisze Allan Smith wice prezes globalnego marketingu firmy Steelcase.

Miejsce pracy to o wiele więcej niż suma ludzi, technologii, architektury i mebli. Dobrze zaprojektowana przestrzeń wspiera wszystkie sposoby naszej pracy oraz łączy ludzi i technologie w celu zwiększenia produktywności, poprawy samopoczucia i budowania zaufania poprzez bezpośrednie interakcje. Organizacje dostosowują się do zmian, jakie napotykają podczas pracy w czasie tej pandemii, więc mamy możliwość zbliżenia ludzi w momencie, gdy najbardziej potrzebują kontaktów międzyludzkich, i pomagania firmom w rozwoju.

Oto dlaczego miejsce pracy jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Więcej na ten temat przeczytasz na stronie WES.expert w sekcji wiedza, w artykule pt.:

Firma WES.exprt od 19 lat wyposaża wnętrza. Pomaga klientom tworzyć środowisko pracy, aby mogli z sukcesem realizować założenia biznesowe.

WES.expert jest partnerem architektów, designerów, architektów wnętrz w zakresie doradztwa i optymalizacji rozwiązań wyposażania wnętrz. Jako autoryzowany przedstawiciel największych producentów posiada wiedzę i doświadczenie, aby szukać najkorzystniejszych konfiguracji mebli biurowych, podłóg, ścian szklanych, akustyki i oświetlenia.

Polecamy również: