Okienka Memories – nowa biżuteria od Leo Diamonds

Okienka Memories – nowa biżuteria od Leo Diamonds

Okienka Memories to nowa propozycja biżuterii przygotowana przez pracownię jubilerską  Leo Diamonds z Koszalina.

Okienka Memories są to perfekcyjnie wykonane mini puzderka na najpiękniejsze wspomnienia. W naszych okienkach wykorzystaliśmy najwyższej jakości antyrefleksyjny kryształ szafiru bezbarwnego. Kryształ został przeszlifowany na takiej samej maszynie jakiej używamy do szlifowania i polerowania naszych diamentów i kamieni szlachetnych. Szafir a dokładniej korund jest jednym z najtwardszych minerałów na ziemi. Twardość 9 w skali Mohsa oznacza, że naszego okienka nie zarysuje nic oprócz diamentu i korundu.

Przygotowaliśmy również przepiękne akcesoria ze złota lub srebra z kamieniami ozdobnymi i brylantami. Można samodzielnie komponować zawartość Okienek „Memories”.

Mama może schować do okienka na przykład pukiel włosków swojego nowo narodzonego dzidziusia albo dziewczyna może umieścić w okienku figurkę chłopca dając tym samym znać, że jej serce jest już zajęte. Indywidualna niespotykana biżuteria może być nieskończona jak twoja wyobraźnia i kreatywność.

Film prezentujący okienka memories

Film prezentujący akcesoria

Okienka Memories dostępne są w sklepie internetowym LeoDiamonds.pl w zakładce: https://leodiamonds.pl/kategoria-produktu/bizuteria/zawieszki/

Zapraszamy serdecznie.

Polecamy również: