Leo Diamonds – zakład jubilerski z Koszalina

Leo Diamonds – zakład jubilerski z Koszalina

Poznajcie Leo Diamonds – zakład jubilerski z Koszalina. Leo Diamonds przedstawia złoto w artystycznej formie, jako koronację kobiety i uhonorowanie mężczyzny. Wydobywama na światło miłość, której kształtem jest piękno.
Leo Diamonds w swojej biżuterii łączy piękno, wiedzę oraz ciężką pracę najlepszych jubilerów.

Biżuteria Leo Diamonds to wybór, który będzie zachwycał także przyszłe pokolenia ukazując wyszukany gust i bezkompromisową dbałość o jakość detali.

Leo Diamonds tworzy biżuterię używając najczystszych metali szlachetnych: złota, platyny, palladu, rodu i srebra. Skupiamy naszą uwagę na jakości stopów, które będą miały kontakt z ciałem. Biżuteria musi być hypoalergiczna. Nie może powodować uczuleń dlatego nasi inżynierowie opracowali wyjątkowe stopy metali szlachetnych przetestowane pod kątem ich wpływu na skórę.

Każdy może zamówić u nas biżuterię w dowolnej próbie i kruszcu. Na przykład pierścionek z osiemnasto karatowego złota z brylantem lub kolczyki z dwudziesto dwu karatowego złota z wyjątkowymi szafirami gwiaździstymi z Tajlandii.

Białe złoto z dodatkiem palladu albo komplet biżuterii z platyny. Nasi gemmolodzy i doradcy pomogą w doborze niespotykanej jakości kamieni szlachetnych i ozdobnych. Brylanty i diamenty w różnych barwach i szlifach z perfekcyjnych dłoni najlepszych szlifierzy działających przy Wysokiej Radzie Diamentów w Antwerpii. Rubiny z Birmy i Mozambiku, cejlońskie szafiry, tanzanity z Tanzanii, szmaragdy kolumbijskie, zambijskie i brazylijskie. Amerykańskie topazy i korale śródziemnomorskie z Alghero na Sardynii. Piękny bursztyn naturalny ze złóż sambijskich północnej Polski.

Leo Diamonds zaprojektuje dla Ciebie spersonalizowaną biżuterię dedykowaną. Wykonamy dla Ciebie projekt i wizualizację w trójwymiarowej animacji fotorealistycznej. Leo Diamonds oferuje pasję, wiedzę, profesjonalną obsługę i czas, którego mamy dla Ciebie mnóstwo.

Biżuteria z kamieniami naturalnymi jest w pełni udokumentowana certyfikatami SRJ , HRD , GIA , IGI , GLT – międzynarodowych instytutów gemmologicznych .
Skany certyfikatów znaleźć można również na naszej stronie internetowej.

Leo Diamonds to również profesjonalny renomowany punkt skupu złota. Oferujemy najwyższą jakość oferowanych usług oraz atrakcyjne ceny i możliwości wymiany.

Wszystkie produkty Leo Diamonds dostępne są w sklepie internetowym www.leodiamonds.pl.

Zakład Jubilerski Leo Diamonds zlokalizowany jest w Koszalinie przy ul.Mariańskiej 27.

Polecamy również: