Balony folkowe

Balony folkowe

Można by pomyśleć że w balonowym świecie widzieliśmy już wszystko. Jednak zawsze znajdzie się ktoś kto powie: „Nie – tego jeszcze nie było”.

I tak właśnie się stało po raz kolejny. Wrocławski Pan Balon wprowadził na rynek unikalną serię balonów – balony folk. Te inspirowane staropolską tradycją, naturą oraz kulturą, balony stają się hitem wśród balonowych dekoracji. Doskonale nadają się na wszelkie plenerowe eventy, pikniki na łonie natury, dożynki i wiele wiele innych.

Manufaktura Pana Balona korzysta z inspiracji dostarczonych przez spuściznę różnych grup kulturowych. Tak właśnie powstała seria „folk”, ciesząca się ogromną popularnością pośród Klientów.

Unikalne wzory – które oddają specyficzny klimat i tradycję. Pan Balon jako pierwsza firma w Europie – rozpoczął produkcję balonów folkowych , gdzie wzory zostały umieszczone na specjalnych balonach foliowych.

Unikalna technologia wykonania – po dziś dzień jest najbardziej skrywaną tajemnicą Pana Balona. Balony folkowe to pierwsza edycja. Co kilka miesięcy Pan Balon wprowadza na rynek co raz to nowe wzory. Do każdej serii, wykonywana jest profesjonalna sesja graficzna, która uatrakcyjnia specyfikę balona.

Właśnie to kreatywne podejście, wyczucie smaku i ukłon w stronę lokalnych kultur – zaowocowały Pierwszą w Europie – „Serią: Folk”, która jest już dostępna we wybranych sklepach Manufaktury Pana Balona.

Jak wyglądają balony folkowe od Pana Balona ?

Balony folkowe charakteryzują się żywą kolorystyką oraz licznymi nawiązaniami do tradycyjnych i staropolskich wzorów i zdobień. Poniżej przedstawiamy galerię prezentującą wybrane z nich.

Polecamy również: