ASPEKT zrealizował kameralne SPA w Szczyrku

ASPEKT zrealizował kameralne SPA w Szczyrku

Firma ASPEKT Inwestycje wykonała realizację w jednym z pensjonatów w Szczyrku.
W ramach realizacji wykonane zostało kameralne spa, w którym wstawione zostały dwie kabiny saun. W większej kabinie sauny suchej dla 5-6 osób zainstalowano piec dwu funkcyjny dzięki czemu goście mogą zażywać kąpieli w tradycyjnych warunkach sauny suchej (90-100 st. C, 10% wilgotności) lub zrelaksować się w atmosferze biosauny (sauny ziołowej) przy niższej temperaturze (60-70 st. C) i wyższej wilgotności (50-60%).

Dzięki podświetlanemu panelowi solnemu goście mają również możliwość skorzystania z koloroterapii. W mniejszej dwuosobowej kabinie sauny R goście mogą poczuć odprężające działanie promieni podczerwonych emitowanych przez kwarcowe promienniki. Ta sauna oferuje łagodniejsze warunki kąpieli: 40-50 st.
C oraz 10-15% wilgotności.

Poniżej zdjęcia z wykonania realizacji

 


Firma ASPEKT powstała aby doradzić i wcielić w życie Państwa plany związane z wykorzystaniem czasu przeznaczonego na zdrowy relaks. Jako firma z branży technologii basenowej oraz saunowej, już od wielu lat oferujemy pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania projektowego, zakupie i montażu samych urządzeń w prywatnych i publicznych basenach oraz centrach spa, a także zapewniamy bieżącą obsługę i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji już działających.

W każdej sytuacji staramy się dopasować oferowane rozwiązanie lub produkt do Państwa oczekiwań i możliwości, dlatego w większości są to realizacje projektowane i „szyte” pod konkretnego Klienta.

Posiadamy w swojej ofercie bardzo wiele różnorodnych produktów (baseny, sauny, wanny spa, ceramikę i chemię basenową, zadaszenia basenów, łaźnie parowe, fontanny, groty solne, śnieżne i lodowe, wyposażenie siłowni), o różnym stopniu zaawansowania technicznego, począwszy od zestawów najprostszych do samodzielnego montażu, poprzez rozwiązania z tzw. średniej półki, aż po produkty nawet najbardziej wyrafinowane i skomplikowane technicznie, spełniające niemal każde Państwa życzenie.

Dla naszych Klientów budujemy baseny wewnętrzne i zewnętrzne, prywatne, hotelowe i publiczne, baseny małe i aquaparki, rehabilitacyjne, rekreacyjne i sportowe. Posiadamy autoryzację wiodących firm z branży techniki basenowej.

Wykonujemy sauny fińskie (suche, mokre i IR, sauny kombi) z wielu dostępnych na rynku najlepszych materiałów jak: świerk skandynawski, sosna skandynawska bezsęczna, osika fińska ASPE, jodła kanadyjska HEMLOCK, abachi oraz ekskluzywny i niezwykle szlachetny cedr kanadyjski. Realizujemy zarówno rozwiązania typowe jak i zaawansowane projekty autorskie. Specjalizujemy się w aranżacjach indywidualnych, z przeszkleniami, ze skosami, z połączeniem w jednej saunie kilku gatunków drewna oraz z dodatkowym wyposażeniem w kabinie (panele solne, gwiaździste niebo, oświetlenie za ławami, nagłośnienie sauny, piece jedno– i dwufunkcyjne, piece opalane drewnem, piece tradycyjne – ruska bania i inne). Budujemy również sauny zewnętrzne.

W ofercie posiadamy ponadto szeroką gamę wanien spa od wanien małych o różnych kształtach do minibasenów pływackich. Instalujemy wanny do zabudowy, jak i wolnostojące, wanny z rynną przelewową oraz ze skimmerami.

Oferujemy również łaźnie parowe i groty solne „na wymiar” oraz wyposażenie obiektów spa, siłowni i sal fitness.

Nasza praca z Państwem możliwa jest od fazy projektu poprzez montaż, uruchomienie i serwis całych instalacji oraz poszczególnych urządzeń. Ponadto, współpracujemy z kilkoma wyspecjalizowanymi firmami z branży budowlanej – niecki żelbetowe, uszczelnienia niecek i wykładanie ich ceramiką, specjalistycznymi firmami z branży wentylacji i ogrzewania, firmami zajmującymi się architekturą krajobrazu i profesjonalnym wykonaniem tzw. „małej architektury” i brukarstwem, co pozwala nam zaoferować szeroki zakres wykonywanych robót.

Realizujemy zamówienia prywatne i publiczne.

 

Kontakt z firmą ASPEKT

ASPEKT Inwestycje Sp. z o.o.
53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 18
NIP: 8943096118
KRS: 0000662444

Sekretariat:
e-mail: biuro@aspekt-baseny.pl
tel/Fax +48 71 321 95 81

Basen ekspozycyjny
DH Domar ul. Braniborska, Wrocław

 

Więcej informacji o ofercie firmy ASPEKT znaleźć można na stronie internetowej www.aspekt-baseny.pl

 

Polecamy również: