Panele winylowe

Panele winylowe

Panele winylowe to panele wykonane z innego materiału niż konwencjonalne (laminowane). Konwencjonalne panele to produkt drewno-pochodny, w przeciwieństwie do winylowych, przez co panele konwencjonalne były mało odporne na wilgoć.

Panele winylowe sposób montażu

Panele winylowe są odporne na wilgoć, krótkotrwałe zalania, są elastyczne, miękkie, a przy tym wyglądają bardzo naturalnie.

Są idealnym materiałem na ogrzewanie podłogowe (niski opór cieplny) – mają nie dużą grubość, zaledwie 2-5mm. Można je montować bez użycia kleju (na specjalnym podkładzie) przy użyciu błyskawicznego złącza w panelach typu klik albo bez podkładu poprzez klejenie spodu paneli do posadzki.

Panele winylowe

Panele winylowe przez swoją elastyczność są przyjemne dla naszych nóg (stawów), a co najważniejsze są bardzo ciche – nie pukają. Są ultra cienkie – są niewątpliwie jednymi z najcieńszych pokryć podłogowych co otwiera przed nimi wiele możliwości zastosowania.

Ze względu na swoją nie dużą grubość wymagają jednak dobrze przygotowanej tj. równej posadzki.

Nie blokują ciepła (są dobrym przewodnikiem) więc idealnie sprawdzają się na posadzkach z systemem ogrzewania podłogowego (oszczędzamy w ten sposób energię i nie ryzykujemy tym, że dom będzie niedogrzany). Przy tym wszystkim panele WINYLOWE wiernie oddają wygląd drewna. Ich nowoczesne struktury powierzchni i wierne odwzorowanie rysunku drewna naprawdę robi imponujące wrażenie.

Wideo prezentujące panele winylowe Quick-Step

Panele winylowe dostępne są w ofercie on-line w sklepie Podlogi24.NET
Ofertę sklepu stanowią wyłącznie najlepsze panele podłogowe w tym winylowe !
Firma od lat stawia na jakość, wiedząc że warto inwestować w sprawdzone produkty.  Sklep oferuje takie brandy jak : Wineo – Windmoller, Quick-step, Design Flooring, Viligno, i wiele innych
Zapraszamy na Podlogi24.NET. Zamówienia telefoniczne -> tel. 502-071-402

Polecamy również: