Naturalna ochrona dla ust z pomadką NaturBonum

Naturalna ochrona dla ust z pomadką NaturBonum

Skóra ust jest niezmiernie delikatna i wrażliwa na wszelkie zmiany. Dla każdej kobiety zadbane, gładkie, miękkie usta są ważnym elementem poczucia komfortu. Naturalna pomadka ochronna NaturBonum stworzona została dla wszystkich ust, małych, dużych, damskich, męskich, dorosłych i dziecięcych. Dzięki naturalnym składnikom, bogatym w wiele dobroczynnych właściwości pomadka doskonale sprawdza się także jako ratunek dla ciepiących ust.

Tylko naturalne składniki

Jakie dobra zawiera w sobie nasza pomadka? Otóż naturalna pomadka NaturBonum to bogactwo 4 cudownych naturalnych produktów, tak skomponowanych aby zadbać o delikatną skórę ust i przybliżyć ją do natury.

Regeneracja, ochrona przed wiatrem i zimnem, odżywienie, ochrona przed utratą wody i witamina E (witamina młodości) to zadania jakie realizuje w naszej pomadce Oliwa z oliwek. Masło shea natłuszcza, odżywia, koi oraz chroni skórę przed promieniowaniem UVB. Usta często narażone są na atak drobnoustrojów, zajady, opryszki, pękanie skóry na ustach dlatego w pomadce znajduje się wosk pszczeli, który ma działanie przeciwzapalne i bakteriostatyczne. Na deser dla ciepiących ust dodaliśmy olej arganowy, który łagodzi suchość i szorstkość skóry, koi spierzchnięte usta, natłuszcza i odżywia.

Naturalna pomadka ochronna do ust nie zawiera dodatkowych aromatów, jest bardzo przyjemna i delikatna w zapachu. Nasza pomadka pachnie naturą.

Ważnym dla nas był także komfort użycia więc pomadka dostępna jest w postaci wykręcanego sztyftu co zapewnia wygodę oraz higienę podczas stosowania.

Zadbaj o powrót skóry do natury razem z naszą Naturalną pomadką ochronną do ust NaturBonum i zaopiekujmy się delikatną skórą ust o każdej porze roku pod hasłem Powrót skóry do Natury!

Pomadka dostępna jest w sklepie producenta pod adresem:
https://www.naturbonum.pl/produkt/naturalna-pomadka-ochronna-naturbonum-6ml/ oraz w wybranych punktach sprzedaży wyszczególnionych na stronie producenta.

Zapraszamy NaturBonum.pl

Polecamy również: