Jeśli prawo jazdy to z OSK Kadet Wrocław

Jeśli prawo jazdy to z OSK Kadet Wrocław

Ośrodek Szkolenia Kierowców KADET to profesjonalna szkoła nauki jazdy z Wrocławia. Prowadzi ją doświadczony instruktor Zbyszek Niemczycki.

OSK Kadet Wrocław – Zbigniew Niemczycki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu kierowcy oraz instruktora jazdy OSK Kadet zapewnia efektywne przekazanie wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej.

Wychodząc na przeciw wymaganiom przyszłych kierowców dostosowujemy godziny zajęć indywidualnie do potrzeb i możliwości kursantów.

Plac manewrowy

Plac manewrowy OSK Kadet zlokalizowany jest w odległości 500 m od Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego we Wrocławiu (WORDU), w którym odbywa się państwowy egzamin na prawo jazdy. Dzięki temu nasi Kursanci w ciągu chwili mogą uczyć się jazdy w ruchu drogowym w strefie egzaminacyjnej.

Ośrodek Szkolenia Kierowców KADET wraz z naszym placem manewrowym znajdują się we Wrocławskiej strefie egzaminacyjnej, dzięki czemu Kursanci nie tracą czasu na dojazd do niej oraz odbywają więcej godzin jazdy w strefie, w której będą zdawali egzamin na prawo jazdy.

Nasza oferta – kurs na prawo jazdy kat B

  • 30 godz. zajęcia teoretyczne
  • 30 godz. zajęcia praktyczne
  • 1 godz. egzamin wewnętrzny (ostatnia)
  • przeszkolenie medyczne
  • materiały szkoleniowe + płyta CD

Oferujemy również dodatkowe jazdy doszkalające zgodnie z potrzebami naszych kursantów.

Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty wg indywidualnych ustaleń. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

Zapewniamy naszym kursantom zdobywanie umiejętności w miłej i przyjaznej atmosferze. Nasze profesjonalne indywidualne podejście, miła atmosfera i warunki nauki mają swoje odzwierciedlenie w kilkudziesięciu pozytywnych opiniach w google.

Galeria OSK Kadet

Kończąc nasz kurs przekonasz się, że egzamin państwowy na prawo jazdy stanie się dla Ciebie tylko formalnością!

Więcej informacji na temat oferty kursów na prawo jazdy kat. B w OSK Kadet znajdziesz na stronie internetowej www.oskkadet.pl

Polecamy również: